Default
נווט למעלה
כניסה
 
פעילות שיתופית בין בתי הספר היסודיים  
בנושא "ירושלים שלי"
 
בשבועות שקדמו ליום ירושלים תשע"ג, במסגרת פרוייקט ישובי, קיבלו בתי הספר היסודיים הזמנה להשתתף בפעילות שיתופית בנושא "ירושלים שלי" בה לכל תלמיד\ הורה\ תושב התאפשר לעצב כרזה, בעזרת תוכנת ה-Power Point, המתארת מהי ירושלים עבורו. 
 
 

 כרזות התלמידים שהשתתפו בפעילות

 
ImageRotator picture
 
תלמידים יקרים וחביבים,
 
אומנם תגובה מאוחרת, אך טוב מאוחר מאף פעם לא...
צפינו בהתרגשות בכרזות המושקעות שהצגתם, המשקפות את ירושלים כבירה עבורכם.
הכרזות מעידות על חשיבה מקורית ועל הידע וההבנה שלכם כי
ירושלים חשובה בהיותה עיר בירה רוחנית, המאחדת סביבה את העם היהודי
בארץ ומחוצה לו.
תודה לכם על רצינותכם ומעורבותכם!
 
בהערכה
צביה
 
_______________________________________
 
 
פעילות ערב הורים וילדים בבית ספר הרב קוק בתלמים 
 
בתאריך 7/5/13 התקיימה פעילות  ערב  בהשתתפות הורים וילדים  בבית ספר הרב קוק במושב תלמים בנושא "יום ירושלים".
כחלק מן הפעילות, הציגו התלמידים להוריהם כרזות שעיצבו  במסגרת פרויקט ישובי בשם "ירושלים שלי"- בה נדרש כל תלמיד / הורה / תושב ליצור כרזה בה מביא לביטוי מהי ירושלים עבורו? לכתבה המלאה...
 
תמונה 
 
 
כנס אתלטיקה אזורי
אתמול יום חמישי 26 אפריל, התקיים כנס אתלטיקה אזורי בו השתתפה נבחרת הספורט הבית ספרית, נציגות תלמידים משכבות ד-ו ,בהובלת המורה לחנוך גופני יקי ביטון.
בכנס זה זכתה נבחרת בית הספר בגביע מקום1לתחרות הכללית
ובגביע נוסף במקום 1זכו בנות נבחרת לובה אליאב.
נציגינו בנבחרת בית ספר בכנס האתלטיקה :
שחר אלמליח ,תמר יפה ,אביב ויסיק , אופיר ציפורי, ניצן ברנע, רלי סוויסה, יובל פאר, יהלי הימן,עידו דגני , נופר סומך ,תאיר דינו, אמרי נקש,שחר ברוק,איתמר סביר,רותם בראל,עינב עזאני, לירון קסטו, יהלי הימן, אלון בן דויד,נעה בנימין,רועי בן נון,חי מרדכי.
 
עם צידה מכובדה של שמונה עשר מדליות אישיות, חזרו חברי הנבחרת הבאים:
שחר אלמליח 3 מדליות זהב, בתחרות 60 מטר, 300 מטר,ומרוץ שליחים
תמר יפה 2 מדליות זהב, 1 כסף, בתחרות 300 מ',קפיצה לרוחק ומרוץ שליחים
אביב ויסיק 2 מדליות זהב, 1 כסף, בתחרות קפיצה לרוחק, 60 מטר,ומורץ שליחים
אופיר ציפורי 1 מדלית זהב, 1 כסף, בתחרות קפיצה מהמקום,זריקת כדור יד
ניצן ברנע 1 מדלית זהב מרוץ שליחים
רלי סוויסה 1 מדלית זהב מרוץ שליחים
יובל פאר 1 מדלית זהב מרוץ שליחים
יהלי הימן 1 מדלית זהב מרוץ שליחים
עידו דגני 1 מדלית זהב מרוץ שליחים
נופר סומך 1 מדלית כסף קפיצה מהמקום
תאיר דינו 1 מדלית כסף קפיצה למרחק
כל אלה ביחד עם המורה יקי ביטון הביאו לבית ספרנו, תלמידי בית הספר,צוות המורים והקהילה כולה כבוד גדול, על דרך והישג - כל הכבוד!!!!!
 
 
ביה"ס "הרב קוק" זכה בגביע הנודד 
 
בית הספר זכה החודש ב"גביע הנודד" בתחום לימוד השפה, של מחוז דרום. מפקחת בית הספר והמדריכה המחוזית ביקרו בבית הספר, צפו בפעילויות מיוחדות וקיבלו תיעוד מפורט על הנלמד בתחום השפה. לכתבה המלאה...
 
IMG_2804.jpg 
 
 
פרויקט "אמץ פינה" בביה"ס הרב קוק 
לקראת חג ט"ו בשבט אשר התקיים בשבוע שעבר, הוביל בית הספר "הרב קוק", בשיתוף עם תוכנית "ילדים מובילים שינוי" של החברה להגנת הטבע, הממומנת על ידי שותפות ביחד והמועצה האזורית לכיש, פרויקט "אמץ פינה". במסגרת הפרויקט, בחרה כל כיתה פינה בבית הספר שאותה שיפצה ושידרגה. בסופו של התהליך נוספו לבית הספר פינות משחק מגוונות והרבה צבע לעיניים. ביום שישי האחרון, נערך בבית הספר טקס ט"ו בשבט מרגש בהשתתפות ראש המועצה, מר דני מורביה ומנהלת מחלקת החינוך, גב' צביה אסולין, אשר ערכו סיור בפינות השונות ושמעו מתלמידי כל כיתה על התהליך והתוצרים.
תודה גדולה לשותפים הרבים לעשייה! לצפייה במצגת הפרוייקט...
אמץ פינה הרב קוק1.png 
יום שיא בבית ספר לובה אליאב
ביום שישי, 28.12.12, נערך בבית הספר היסודי "לובה אליאב" הנמצא במושב לכיש יום שיא בשיתוף בית הספר, התלמידים, ההורים, המורות, מנהלת בית הספר, גב' רינת רוזנפלד ומדריכי החברה להגנת הטבע. במסגרת יום השיא הכינה כל שכבה ערוגה משלה הכוללת צמחי נוי, תבלין, ירקות וגם עצי פרי שונים. לקראת יום השיא עברו התלמידים בכיתות הכנה במסגרת השיעורים השבועיים של התוכנית "ילדים מובילים שינוי" של החברה להגנת הטבע בבית הספר. לכתבה המלאה...
 
יום שיא לובה.jpg
ילדי הפלשמורה נקלטים בבית הספר
הרב קוק בתלמים
 
העולים הגיעו לארץ בסוף חודש אוקטובר והועברו לכפר הנוער איבים שבמועצה האיזורית שער הנגב. שבועיים לאחר מכן הוחלט ע"י משרד החינוך לשלבם בבית ספר ממלכתי דתי, בשל העובדה שבשער הנגב לא פועל בית ספר ממלכתי דתי פנו משרד החינוך למועצה איזורית לכיש שקיבלו בזרועות פתוחות את ילדי העולים. לכתבה המלאה...
 
 
 

 חדר החדשות דרום: ילדי הפלשמורה נקלטים בביה"ס תלמים

 
 
יום כ"ט בנובמבר ב"רבקה גובר"
 
 
בית הספר היסודי ע"ש רבקה גובר אשר במרכז  הכפרי נהורה חרט על דגלו את העיסוק המעמיק והנרחב בתולדות עם ישראל. יום כ"ט בנובמבר – יום החלטת האו"ם על חלוקת הארץ לשתי מדינות הוקדש למורשתו פורצת הדרך של דוד בן גוריון וצויין בביה"ס ברב חגיגיות וטקס. תלמידי ביה"ס למדו על תכנית החלוקה ואף הפיקו תצרף (פאזל) אישי של מפת החלוקה. בהמשך היום חולקו התלמידים קבוצות הפעלה אותן העבירו, באחריות ובבגרות רבה, תלמידי כיתות ו'. התקיימו תחרויות פיצוחים וזיהוי שירי התקופה בין חברי הכיתות. במיוחד ליום זה הופקו שני משחקי מסלול וזיכרון אשר סייעו ביד התלמידים ללמוד על הארועים שהובילו לקבלת  החלטה הסטורית זו אשר שינתה את פניו של העם היהודי לנצח. יום כ"ט בנובמבר היה אחד השיאים של שבוע בן גוריון – שבוע שהוקדש כולו לאישיותו ופועלו של דוד בן גוריון ותרומתו למדינה. שיאו של יום חגיגי זה היה בטקס מרגש שהכינו תלמידי כיתה ג'/1 עם המחנכת סלעית פרחי-בסטקר. מקהלת ביה"ס בניצוחה של אילנה סירוטניקוב הופיעה בשני שירים. מנהל בית הספר, ליאור שוורץ, מבקש להודות בשם באיו לתמי רויזמן, למירי ברמי ולתלמידי כיתות ו' על הפקתו של יום מוצלח, מלמד וחוויתי. 
 

 פעילות כ"ט בנובמבר ברבקה גובר

 
ImageRotator picture

______________________________________________________________________________

 

​​